KAMIONETA OPEL MOVANO 2.8 -01

Shitet nga: ALBAFIT TRANS 01 Sht 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioneta opel movano 2.8 tdi viti prodhimit 2001, rexhistrim ka deri ne funt te muajit shtator, ka hebobinen qe terhek deri ne 600 kg, per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim