Kamer arlade

Shitet nga: Ibrahim 25 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamer arlad luge. E ka 0.8 plus e ka komanden nga kabina per me lshu lugen bahet piruner 1palet kocka e qon bajm ndrrim me naj kerr ose kamion 5 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim