Kamijoneta t2 URGJENT

Shitet nga: t2 19 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamijoneta t2 e qlajmrume eshte pa maqin minjaqi nta eshte per ma shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim