Kamijonete Fiat Ducato

Shitet nga: mejdi 22 Nën 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamijoneten pa as ni defekt po nuk asht shlajmru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim