Kamijonete Iveco

Shitet nga: Florim 09 Gsh 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco me 7ulse dupllo kabin viti1997 e sapo ardhur nga zvicrra ka rigjistrimin e par ne kosov turbo disell ka gomat e reja ka vetem 125000 kilométra te garantur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim