Kamijonete Mercedes

Shitet nga: arburim ahmeti 13 Dhj 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta eshte mersedes 309 esht dizel esht ne gjendje te rregullt viti prodhimit 89 kamjoneta esht me bibin esht 5 klipsh dimensionet e prokolices jan gjatsija 4.10 gjersija 2.10 lartsija 2.50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim