Kamion -83

Shitet nga: Fehat 20 Krr 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Ne gjendje shum te mir 5 kubik 13-130 viti 1983 kamion e ka ngjyren e bardh per ma shum info kontaktoni ne mob
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim