Kamion IVECO 7,5 t me Lift per mas

Shitet nga: Indrit 28 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamioni Transportues IVECO Euro Cargo 7,5 t

Viti Prodhimit: 2007
Kilometra: 205.000 km

Koferi : 6,5 m i gjat

Kamion funksionon Super dhe eshte shum i rujtur.

Kamioni vjen nga Gjermanija per momentin Gjindet ne Ferizaj.


Te gjith te interesuarit mund te me kontaktojn ne numrin 045 85 38 06

ose me dergojn Email ne buja@buja-umzuege,de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim