Kamion IVECO

Shitet nga: fatmir 20 Gsh 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion Iveco i sapo ardhur nga zvicrra vetem doganen e kryme ne gjendje shuum te rregullt gomat e reja cc viti i prodhimit 1996
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim