Kamion MAN 8163

Shitet nga: Jeton 07 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion MAN 8163 viti I prodhimit dhjetor 1996.
450 000 km te kaluara. Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim