Kamion Man 19-403 -97 me pump te kiperit

Shitet nga: Avni 24 Jan 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamijoni Posedon
Interder,
Rotarder,
Tempomat
për më shum informata na Kontaktoni në këtë numër
044-755-788
044 - 343 - 148 ose në kët Numër të Francës (viber) 0037744755788
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim