Kamion Mercedez 814

Shitet nga: Remzi 13 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedez 814. viti i prodhimit 1992. Kamioni edhe ne gjendje te mir teknike. per me shum info: tel.044145483
viber.+37744145483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim