Kamion Scania

Shitet nga: Lulzim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion SCANIA 3 aks 10 kubik viti prodhimit 84.
Çmimi sipas marrveshjes.
Tel : 044 271 889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim