Kamion mercedes 16/22

Shitet nga: bekri 04 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shiter kamioni mercedes 1622 esht i qlaimruar denim nuk ka sanakin alumin per me shum informata kontaktoni numrin e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim