Kamion mercedes 8-14

Shitet nga: Naser berisha 21 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 8-14 ne gjendje shum te mir e shes sepse nuk.me duhet i qlajmrun denim ska per ma shum.info ne tel 044633124 Naser Berisha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim