Kamionet elte35 viti 2000 TDI 2.5 me bllokad

Shitet nga: Ibrahim 26 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kaminet elte 35 2.5 Ton dizell tdi kiperash me kuke kl11000 tkalume i Arthur prej zvicrre qe nja 2 jav ekum regjistru me ule tre rrypi thamzor i ndrrum akumllatori iri komat te reja 225 17 15 c kejt jukan ndrru ne zvicerr qimimi i diskutushum per mashum Info ne tel nese nuk muni mem Kontakt ne tel eprovoni me msm. 044250836
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim