Kamionet 5 ulëse dhe rimorkio

Shitet nga: Sadri 04 Sht 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta është në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim