Kamionet mercedes dizell

Shitet nga: Mehmet Hyseni 14 Nën 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Super mercedes i qlajmruar pa denim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim