Kamioneta Iveco -99

Shitet nga: Xhemajl 11 Gsh 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta Iveko dizell viti 1999 , me 2 par rrota per ngarkes me rinorkio(prokolic) te gjate mbi 4 metra. Ne kabin posedon 3 ulese. Eshte ne gjendje shum te mire teknike. E sapo ardhur nga Gjermania e pa doganuar. Te gjithe te interesuarit mund te lajrmohen ne numrin e tel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim