Kamioneta Mercedes 410

Shitet nga: Heset 13 Mar 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioneta mercedes 410 me regjistrim kamioneta ësht shum ne gjendje te mir baj edhe ndrrim tel.044 155 352 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim