Kamioneta ne gjendje te regullt

Shitet nga: Zahir 19 Sht 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta eshte ne gjendje te rregullt ka 1 vjet regjistrim
6 ulese
1.6 diesel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim