Kamioneta t4

Shitet nga: Afrim 29 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten t4 diesel 2.4 ngjendje trregullt regjistrim edhe 11 muaj per me shum kontaktoni ne nr e telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim