Kamionete elte 40

Shitet nga: valon 11 Gsh 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionete elte 40 per 7persona ,prokolica 3,80metra , vetem e doganuar, te kaluara 45000km,viti 1993.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim