Kamionete me 7 ULESE-RKS

Shitet nga: Naim 07 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionete T4.disel me 7 ulese.regjistrim deri ne Prill.kamioneta eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.gomat e reja te dimrit dhe punon shum mire.pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim