Kamionete

Shitet nga: selim 22 Jan 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamijoneten t4 dizell 1.9 regjistrm deri ne fund te prillit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim