Kamioneten wolsvagen t4

Shitet nga: Fazli 25 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She kamioneten ne gjendje te rregullt 1.9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim