Kamioni 814 auto shlep

Shitet nga: Admir 28 Dhj 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 814 auto shlep gjendje rregullt ka regjistrim deri gusht 2016 ne emer tim nuk esht hipotek garantoj per kamion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim