Kamioni man 26 343 me kran

Shitet nga: Besim 21 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni man 26 343 me kran atllas 350 me telekomand 5 dalje hidrolik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim