Kamionin iveko 35.10

Shitet nga: muhamet 21 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin 35 10 iveko dayli kamionin nuk ka asni vrejtje asht i gatshem per pun ska as ni defekt prokolices eka alumin gomat ika gati se treja gjashtat ka kuk per meshum informata na kontakttoni ne ket numer .044 202077 ferizaj pronar muhamet maliqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim