Kamjani Mercedez benz 1114 dizel

Shitet nga: haqif 28 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamjani Mercedez ne gjendje shum te mir teknike 6 gumat 70 perqind te raja sanakin 6.20 ceraden ere motorrin eka te ri meni fjal asht tip top urgjend shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim