Kamjon MERCEDES BENZ 16 33

Shitet nga: Qazim 15 Nën 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamione eshte gjendje te mir. Gjatsia 7 .20 metra gjersia 2.50 .Per me shum informata ju mirpresim ne nr. 044606694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim