Kamjon Mercedes 1217 me kran

Shitet nga: Gëzim Llabjani 01 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjon Mercedes 1217 me kran .
Kamjoni ka krani me gjtesi 6m,Ne gjtesi 5m iqon 1200kg.Kamjoni eshte ne gjendje fenomenale ,ne gjendje te rregullt.
Kamjoni eshte i regjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim