Kamjon Mercedes 4X4

Shitet nga: ******** 25 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamijon mercedes me kran, kiper, 4×4, 16-17 ne gjendje shum te mir per me shum muni me ardh me provu viti osht 1979 flm per mirkuptim ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim