Kamjon Mercedes 7 ton

Shitet nga: Halim 06 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim