Kamjon transportus IVECO

Shitet nga: Xhevdeti 30 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni ne gjendje shum te mir IVECO 50-9 Furgon madhesia e senekit 4.50-2.12 nalsia 2.30 i rigjistruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim