Kamjon

Shitet nga: Arburim Ahemti 11 Dhj 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni esht ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim.Permbraba esht me hibobin. Per me shum inforamta na kontaktoni 045 482 206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim