Kamjonet Iveco

Shitet nga: Florim 12 Gsh 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco me 7 ulse dupllo kabin viti1997 e sapo ardhur nga zvicrra ka regjistrimin e par ne kosova turbo diesel ka gomat e reja ka vetem 125000km te garantur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim