Kamjonet Mercedes Benz 411 CDI

Shitet nga: qazim 15 Nën 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoneta 411 është ABS ka klimen bejm ndrrim me traktor 4×4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim