Kamjonet

Shitet nga: Ford 28 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 950 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonetn ford transit 2.4 turbo dizell kiper e sa Po ardhur nga zvicrra doganen e ka te paguar Nr telefoni 045649293
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim