Kamjonet

Shitet nga: Vehbi 28 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta ne gjendje te rregullt me liber servisi qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim