Kamjoneta ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Vehbi 05 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoneta ne gjendje te rregullt me tabela te kosoves 6 muaj rigjistrim qmimi me marrveshje mund te kontaktoni ne 044378862
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim