Kamjoneten mb100

Shitet nga: qamil 13 Dhj 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoneten mercedes mb100 dizell hidroilik 2.5 i qlajmruar por me shum info na kontaktoni ne nr e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim