Kamojonin 609

Shitet nga: Vali 03 Jan 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
She kamojonin 609 gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim