Kia Pregio

Shitet nga: isamedin 12 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR   3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi kia pregio 2.6 d ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim - ulse 8+1
mund te thirni vetem pas ores 19-00 km 88.000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim