Komb

Shitet nga: Fatlumi 25 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Komb 2.8 dizel Sa pa I ardhur Nga zvicrra gjendje Te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim