Kombe Peugeot

Shitet nga: peugeot 26 Dhj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi peugeot j5 2.5 dizell motorr shum te mir. Regjistrim 2 muj boj edhe ndrrim. Kont. Viber +37745545951.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim