Kombe Peugeot

Shitet nga: ajet 04 Jan 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi shum i mir regjistrim ka dizell 2.4 ka klim mrapa eshte shum i pershtatshem per transportin e mishit ( ushqimit) eshte maxi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim