Kombe Renault Trafic

Shitet nga: Burim 25 Maj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR   3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin Renault Trafic 1.9 diesel i sa po ardhur nga Italia. Kombi eshte pa dogan ne gjendje te rregullt. Viti i prodhimit 2002. I ka 6 shpejtesi. Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim