Kombe VW 2.4

Shitet nga: liman 05 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes faven 2.4 dizell esht me gjendje te mir regjiszim ka der ne funf te gushtit 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim