Kombe VW LT dizel

Shitet nga: besi 22 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin lt ne gjendeje shum te mire regjistrim 10 muje ndrrim me veture
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim